title

Ubezpieczenie dzieci od NNW.

Data zdarzenia: 
środa, 26. Czerwiec 2019 - 21:00

 

OGŁOSZENIE

Szanowni Rodzice!

W związku ze stanowiskiem Ministerstwa Edukacji Narodowej odnośnie ubezpieczenia od NNW dzieci w placówkach oświatowych (list MEN w załączeniu do ogłoszenie) informujemy, że począwszy od roku szkolnego 2019/2020 nasze przedszkole nie będzie pośredniczyć w zawieraniu umowy odnośnie ubezpieczenia dzieci od NNW. Powyższe ubezpieczenie jest dobrowolne i od rodziców zależy, czy dziecko będzie ubezpieczone i w jakiej agencji ubezpieczeniowej. Jeżeli Państwo podejmą decyzję o ubezpieczeniu dziecka od NNW, proszę to zrobić we własnym zakresie.

Polisa z mijającego roku szkolnego 2018/2019 jest aktualna tylko do 31 sierpnia b.r.

Na stoliku w holu przedszkola są dostępne oferty złożone do naszego przedszkola przez agencje ubezpieczeniowe.