title

Data zdarzenia:
piątek, 29. Styczeń 2021 - 11:15

PRZERWA WAKACYJNA

Informujemy, że przerwa wakacyjna w naszej placówce trwać będzie od 01 do 31 sierpnia 2021 r.

W miesiącu sierpniu 2021 r. dyżur pełnić będzie Miejskie Przedszkole nr 6 w Żaganiu przy ul. Żarskiej.

W związku z powyższym prosimy rodziców, którzy nie mogą zapewnić opieki dziecku
w sierpniu o wypełnienie i złożenie w naszym przedszkolu „Deklaracji pobytu dziecka
w czasie wakacji w Miejskim Przedszkolu nr 6 w Żaganiu” w terminie od 01 lutego do 31 marca 2021 r. Deklaracje można pobrać u dyrektora przedszkola, wychowawców grup lub ze strony internetowej przedszkola: przedszkole5.zagan.pl. (w AKTUALNOŚCIACH).

Jednocześnie informujemy, że nasze przedszkole będzie pełnić dyżur w miesiącu lipcu 2021r.

Rodzice pracujący, którzy nie mogą zapewnić opieki dziecku w miesiącu lipcu proszeni są
o zadeklarowanie pobytu dziecka w naszej placówce, poprzez wpisanie dziecka na listę do 31 marca 2021r. Listy dostępne będą u wychowawców grup. Dyżur w lipcu odbywać się będzie w budynku przedszkola przy ul. Wałowej 12.

Planowanie przerw w działalności przedszkola w okresie wakacyjnym związane jest
z prowadzonymi w tym okresie pracami remontowo-modernizacyjnymi oraz prawem nauczycieli i personelu przedszkola do urlopu wypoczynkowego.